VORTEX TUBES AND SPOT COOLING PRODUCTS, COLD AIR GUNS COLD GUN AIR COOLANT SYSTEMS, AYARLI SPOT SOĞUTUCU, VORTEX TÜPLER, VORTEX SOĞUTMA TÜPÜ, HAVA SOĞUTUCU SİSTEM, AYARLANABİLİR SPOT SOĞUTUCULAR, HAVALI SOĞUTUCU TABANCA

 

Hava Beslemeli Soğutma Üniteleri Akışkanlar Mekaniği ve Temel Fizik Prensipleri esas alınarak geliştirilmiş, Elektrik Enerjisi veya Soğutucu Gaz kullanılmaksızın sadece işletmedeki Basınçlı Hava Kullanılarak giriş hava sıcaklığından 50 oC’a kadar daha düşük sıcaklıkta hava üreten ünitelerdir. Aynı esnada, aynı ünitenin diğer çıkışından da +80 ile +120 o'Cdüzeyinde sıcak havada temin edilmektedir. Özellikle “Bölgesel” yada “Spot” Soğutma veya Isıtma istenen tüm uygulamalarda kullanılabilirler. İşleyiş prensibi itibariyle hiçbir Hareketli Parça ihtiva etmez. Bu nedenle “Bakım” ihtiyacına yolaçabilecek “Mekanik” risk taşımaz. Ekonomik kullanım ömrü minimum 25 yıldır. Uygun kullanım noktası bulunduğunda, 2500 BTU/Saat düzeyinde Soğutma Kapasitesi’ni geçmeyen tüm aplikasyonlarda alışılagelmiş “Soğutma” metodlarına göre çok daha düşük işletme maliyeti sağlarlar. Özellikle çok sayıda Elektronik Kart yada İnvertör ihtiva eden Kabinet ve Panoların Soğutulmasında mükemmel performans sergileyerek “Pahalı” Kart değişimlerini tamamen ortadan kaldırırlar.

 

 

 

 

 

CONTROL COOLERS, CABINET COOLERS, CABINET COOLER SYSTEMS, PANO SOĞUTUCU, PANEL SOĞUTUCU, HAVALI KABİN (PANO) SOĞUTUCU

 

Temel olarak « Vortex Soğutucu Tüpler» esas alınarak üretilmiş ünitelerdir. Özellikle çok sayıda Elektronik Kart yada İnvertör ihtiva eden Kabin ve Panoların Soğutulmasında mükemmel performans sergileyerek “Pahalı” Kart değişimlerini tamamen ortadan kaldırırlar.

 

 

LUBSİS
Tel: +90 216 517 06 09-10 Fax: +90 216 517 06 11
Gsm: +90 530 929 82 17 Mail: info@lubsis.com.tr