FMT/Swiss EN-G112T Entegre LCD Ekranlı Gres Akış Ölçüm ve Transfer Ünitesi, Dijital Sayaçlı Gres Tabancası, Dijital Gres Sayacı, Dijital Göstergeli Gres Sayacı, Gres Sayacı,  Gres Sayaçlı Tabanca

Yaygın kullanımda Gres Tüketimini

 %40 - %80 azaltır

 

Max. Çalışma Basıncı

700 Bar

Hassasiyet

(0-300Bar arası)

±%1

Ölçüm Birimi

Gram veya Kg

Max. Akış Kapasitesi

1000cc/dakika

Özellikle «Kestirici Bakım» uygulamalarında işletme genelinde belirlenen rulman, kaymalı yatak, mafsal vb. «gres ile yağlanan» beher nokta için periyodik gresleme miktarlarına uygun olarak gerçekleştirilmek istenen gres basma işlemlerinde  ideal  kullanım olanağı sağlar.

«cc» (cm3) veya  «l» (litre) cinsinden ölçüm seçeneği mevcuttur

Pozitif deplasmanlı oval dişli ölçüm tekniği ve mikro-kompüter tekniği kullanılarak tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir dozajlama sistemidir. Çalışma esnasında gres geçişindeki basınç dalgalanmaları ölçüm hassasiyetini kesinlikle engellemez. Ölçüm bölümü aluminyum alaşım pres döküm gövdel ve yüksek darbe dayanımına sahiptir. Tabanca kısmı çeliktir. Yatay ya da dikey tüm konum ve açılarda çalışabilir. Toplam ve anlık değer gösterir. Anlık değer sıfırlanabilir. Anlık ve Toplam Geçiş değerleri 5 haneli olarak gösterilir. Kalibre edilebilir. 2 adet 1,5V LR1 (88431) pil ile çalışır.

FMT/Swiss EN-FM115 Entegre LCD Ekranlı Gres Akış Ölçüm Ünitesi

Kollu, Şarjlı, Pnömatik vb. tüm gres tabancalarının gres çıkış ağızlarına monte edilebilir!

Max. Çalışma Basıncı

700 Bar

Hassasiyet

(0-300Bar arası)

±%1

Ölçüm Birimi

Gram veya Kg

Max. Akış Kapasitesi

1000cc/dakika

«cc» (cm3) veya  «l» (litre) cinsinden ölçüm seçeneği mevcuttur

Ünitenin Giriş – Çıkış Bağlantıları Dişi Diş 1/8" ölçüsündedir

 

Pozitif deplasmanlı oval dişli ölçüm tekniği ve mikro-kompüter tekniği kullanılarak tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir dozajlama sistemidir. Çalışma esnasında gres geçişindeki basınç dalgalanmaları ölçüm hassasiyetini kesinlikle engellemez. Sağlam aluminyum alaşım pres döküm gövde yüksek darbe dayanımına sahiptir. Yatay ya da dikey tüm konum ve açılarda çalışabilir. Toplam ve anlık değer gösterir. Anlık değer sıfırlanabilir. Anlık ve Toplam Geçiş değerleri 5 haneli olarak gösterilir. Kalibre edilebilir. 2 adet 1,5V LR1 (88431) pil ile çalışır. Özellikle «Kestirici Bakım» uygulamalarında işletme genelinde belirlenen rulman, kaymalı yatak, mafsal vb. «gres ile yağlanan» beher nokta için periyodik gresleme miktarlarına uygun olarak gerçekleştirilmek istenen gres basma işlemlerinde ideal kullanım imkanı sağlar. Bu sayede her noktaya «az» ya da «çok» gres basılmasını önleyerek yüksek miktarda tasarruf edilmesine yardımcı olur.

 

 

LUBSİS
Tel: +90 216 517 06 09-10 Fax: +90 216 517 06 11
Gsm: +90 530 929 82 17 Mail: info@lubsis.com.tr